fotografia ślubna [OLD]

Fotografia ślubna i portretowa

LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.

 

Fotografia ślubna

dla Młodej Pary jest bezcenną pamiątką. Pozwólcie mi uczestniczyć w Waszym ślubie i weselu, a wykonam dla Was zdjęcia, których nigdy nie schowacie na strych czy do szafy. Utrwalimy Wasze wyjątkowe chwile w wyjątkowych fotografiach.

Reportaż ślubny

jest formą sztuki i wysoce wyspecjalizowanym zawodem sama w sobie. Wymaga posiadania talentów i wiedzy w zakresie od przenikliwości technicznych i ostrości na drobno szlifowane zdolności artystycznej. I oczywiście, to wymaga profesjonalnego opanowanie, czyli zdolności do realizacji powierzonego zadania pod ogromną presją i pośród niezwykle trudnych i wysoce stresowych sytuacji, zachowując spokój i profesjonalną postawę.

Najczęściej fotografuję w okolicach Szczecina. Szczecin to piękne miasto, pełne zieleni, posiada ma piękne kościoły i urokliwe miejsca na ślubny plener. Zarezerwujcie parę godzin na spacer po Szczecinie,  a dobra zabawa i piękne fotografie gwarantowane! Zawsze profesjonalnie podchodzę do współpracy, a jednocześnie staram się rozluźnić naszych modeli, aby zdjęcia wychodziły naturalnie. Jestem otwarty na nowe wyzwania – często dojeżdżam do innych miejscowości, w różne zakątki Polski.

Cieszy mnie,  że zaufało mi już wiele Młodych Par. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galeriach: ślubweseleplener ślubny i a także przygotowania do ceremonii. W miarę możliwości pracuję razem z asystentem, który pomaga opanować sytuację, a jednocześnie staramy się być niewidoczni. aby nie przeszkadzać w tym pięknym dniu.

Dołącz do zadowolonego grona na Facebook’u.

Zapraszamy do kontaktu – nie ma na co czekać, przecież macie jeszcze tyle spraw do załatwienia…
Pozwólcie mi zadbać o zdjęcia z Waszej uroczystości – naprawdę jestem w tym dobry!

error: Content is protected !!