+48 510 299760

fotografia ślubna [OLD]

[layerslider id=”3″]

 

Fotografia ślubna

dla Młodej Pary jest bezcenną pamiątką. Pozwólcie mi uczestniczyć w Waszym ślubie i weselu, a wykonam dla Was zdjęcia, których nigdy nie schowacie na strych czy do szafy. Utrwalimy Wasze wyjątkowe chwile w wyjątkowych fotografiach.

Reportaż ślubny

jest formą sztuki i wysoce wyspecjalizowanym zawodem sama w sobie. Wymaga posiadania talentów i wiedzy w zakresie od przenikliwości technicznych i ostrości na drobno szlifowane zdolności artystycznej. I oczywiście, to wymaga profesjonalnego opanowanie, czyli zdolności do realizacji powierzonego zadania pod ogromną presją i pośród niezwykle trudnych i wysoce stresowych sytuacji, zachowując spokój i profesjonalną postawę.

Najczęściej fotografuję w okolicach Szczecina. Szczecin to piękne miasto, pełne zieleni, posiada ma piękne kościoły i urokliwe miejsca na ślubny plener. Zarezerwujcie parę godzin na spacer po Szczecinie,  a dobra zabawa i piękne fotografie gwarantowane! Zawsze profesjonalnie podchodzę do współpracy, a jednocześnie staram się rozluźnić naszych modeli, aby zdjęcia wychodziły naturalnie. Jestem otwarty na nowe wyzwania – często dojeżdżam do innych miejscowości, w różne zakątki Polski.

Cieszy mnie,  że zaufało mi już wiele Młodych Par. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galeriach: ślubweseleplener ślubny i a także przygotowania do ceremonii. W miarę możliwości pracuję razem z asystentem, który pomaga opanować sytuację, a jednocześnie staramy się być niewidoczni. aby nie przeszkadzać w tym pięknym dniu.

Dołącz do zadowolonego grona na Facebook’u.

Zapraszamy do kontaktu – nie ma na co czekać, przecież macie jeszcze tyle spraw do załatwienia…
Pozwólcie mi zadbać o zdjęcia z Waszej uroczystości – naprawdę jestem w tym dobry!

error: Content is protected !!